Evden Eve Nakliyat

Akocak Nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma, Şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, ev eşyası depolama hizmetleri vermektedir.
Evden nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri hijyen ve güven gerektirir. Akocak evden eve nakliyat olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.
Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektirdiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz

Kuruluşumuz geniş araç filomuz ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev-iş yeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşıma sistemlerinden asansörlü taşımacılığı da kendi bünyesine katarak evden eve eşya taşımacılığında ve kiralanmasında ihtiyaç duyulduğu her zaman karşılayacak durumdadır.

EKSPERTİZ HİZMETİ: Akocak Nakliyat olarak ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Nakliye öncesinde sizin belirlediğiniz bir tarihte ve zamanda uzman arkadaşımızı ev, ofis veya iş yerinize gelerek taşınacakları yerinde görüp en sağlıklı biçimde nasıl bir ambalaj malzemesinin kullanılacağını, gerekli personel sayısını belirlenmesini, nasıl bir araca ihtiyaç duyulduğu ve asansörlü bir taşımacılık olacaksa asansörün sağlıklı biri biçimde kurulabilir mi gibi incelemelerde bulunup size daha net anlaşılır bilgi vermektedir.